Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.7 [x86-x64] (2018) PC | RePack by D! Akov

Завантажити торрент
Категорія Софт
Розмір 1.77 GB (1899033726 Bytes)
Додано 2018-11-16 18:47:53
Піри ⇧ 78 ⇩ 3
Останнє оновлення 2018-12-12 18:42:31

Версія програми: CC 2018 (v19.1.7)
Офіційний сайт: посилання
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська та інші
Лікування: не потрібний (інсталятор вже проліковано)

Системні вимоги:

 1. Процесор Intel® Core 2 або AMD Athlon® 64; 2 ГГц або швидший
 2. Microsoft Windows 7 з пакетом оновлень 1, Windows 8.1 або Windows 10
 3. 2 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується 8 ГБ)
 4. 2,6 ГБ вільного простору на жорсткому диску для установки 32-розрядної версії; 3,1 ГБ вільного простору на жорсткому диску для установки 64-розрядної версії; під час установки потрібно додатковий вільний простір (не встановлюється на диск, де використовується файлова система з чутливістю до регістру символів)
 5. Монітор з роздільною здатністю 1024x768 (рекомендується 1280x800), підтримкою 16-бітного кольору, а також 512 МБ виділеної відеопам'яті; рекомендується 2 ГБ *
 6. Система з підтримкою OpenGL 2.0
  Для обов'язкової активації програмного забезпечення, підтвердження підписки і доступу до онлайн-сервісів потрібне підключення до Інтернету і реєстрація **

  опис:
  Adobe Photoshop CC - це комплексне рішення для професійної обробки цифрових зображень, яке містить найсучасніші інструменти для роботи з зображеннями і нові можливості для реалізації творчих ідей, які дозволяють значно підвищити продуктивність. Редагуйте зображення з винятковою точністю, використовуйте нові інтуїтивно зрозумілі інструменти і робочі процеси для створення тривимірної графіки, двомірних проектів, а також фільмів.

  Переваги Adobe Photoshop CC: Покращення смарт-об'єктів
  Збережіть посилання на зовнішні файли, автоматично упакувавши їх в одному каталозі. Також є можливість перетворити існуючі вбудовані смарт-об'єкти в пов'язані смарт-об'єкти.

  Покращена композиція шарів
  Економте час на роботі з шарами, адже тепер можна змінити видимість, стан або вiдтворення одного шару, а потім поширити внесені зміни на всі інші верстви в композиції. Крім того, можна переглядати атрибути кожної композиції шарів і перемикатися між композиціями шарів в смарт-об'єкті.

  Фільтри розмиття в русі
  Використовуйте ефект розмиття контуру, щоб додати розмиття уздовж будь-якого контуру, а також ефект розмиття при обертанні, щоб створити круговий або еліптичне розмиття. Механізм Mercury Playback Engine дозволяє використовувати всі фільтри розмиття ще швидше.

  Маска областей фокусування
  Надайте програмі Photoshop самостійно почати створення маски за рахунок автоматичного вибору областей фокусування на зображенні. Ця функція відмінно підходить для роботи з портретами і іншими зображеннями з невисокою глибиною різкості, а механізм Mercury Graphics Engine забезпечує швидку обробку таких зображень.

  Покращена технологія редагування з урахуванням вмісту
  Нова технологія, реалізована в інструментах «Заливка з урахуванням вмісту», «Переміщення з урахуванням вмісту» і «Латка з урахуванням вмісту», акуратно змішує області з градієнтної заливкою (наприклад, небо), завдяки чому можна добитися найбільш органічних і реалістичних результатів.

  Більш ефективні «швидкі» напрямні
  Забудьте про необхідність вирівнювати кілька фігур або об'єктів, що знаходяться на точному відстані один від одного на робочій області. Тепер відстань між об'єктами можна переглянути в пікселях для більш точного розміщення контенту.

  Шрифти для настільних комп'ютерів з бібліотеки Typekit
  Виберіть потрібні шрифти в бібліотеці Typekit, синхронізуйте їх зі своїм настільним комп'ютером і відразу приступайте до роботи з ними з меню шрифтів в програмі Photoshop. Photoshop навіть може автоматично заміни відсутніх шрифтів в документах.

  Пошук шрифтів
  Виконуйте пошук шрифтів по імені і миттєво переглядайте сподобалися.

  Розширені можливості тривимірного друку
  Тепер можна точно побачити, в яких місцях і яким чином Photoshop виправив 3D-сітки, що полегшує коригування проекту в додатках 3D-моделювання сторонніх постачальників. Досягніть точнішою візуалізації своїх моделей перед їх печаткою завдяки точному відображенню попереднього перегляду (WYSIWYG). Скористайтеся підтримкою більшої кількості тривимірних принтерів і постачальників послуг такої печатки.

  Покращення в технології Adobe Generator
  Спростіть процес присвоєння імен робочих матеріалів Generator і гнучко організуйте висновок за рахунок вказівки значень за замовчуванням, які застосовуються до всього документа, а також можливості вказувати вкладені папки для експортованих матеріалів. Generator також пропонує розробникам новий API, що дозволяє їм створювати ще більш ефективні зовнішні модулі.

  Покращення в Adobe Camera Raw 8
  Завдяки поліпшенням в цьому модулі підвищена точність відновлення зображень, усунення спотворень перспективи і створення віньєток. Крім того, є доступ до інтерактивних гістограми, попередніми результатам пошуку матеріалу до і після внесення змін, а також до багатьох інших функцій.

  Покращена підтримка роботи з пером в ОС Windows 8.1
  Отримайте можливість комфортної та швидкої роботи з пером на пристроях Windows 8.1 і насолоджуйтеся більш плавними мазками пензлем завдяки більш частою вибірці.

  Розширена підтримка механізму Mercury Graphics Engine
  Виконуйте підвищує семплінг зображень до 15 разів швидше (в залежності від розміру файлу і параметри відеокарти), оскільки механізм Mercury Graphics Engine тепер забезпечує підвищення продуктивності OpenCL. Механізм використовується для обробки нових фільтрів розмиття в русі, а також для роботи функції створення маски областей фокусування.

  експериментальні функції
  Нові можливості настройки дозволяють оцінити нові функції Photoshop і допомогти в їх розробці до того, як вони будуть офіційно реалізовані в продукті.

  Інтелектуальний підвищує семплінг - тепер ще швидше
  Збільшене зображення з низьким дозволом для використання в друкованих матеріалах або зображення середньої якості до розмірів рекламного щита або афіші. Функція масштабування дозволяє зберегти рівень деталізації і різкість зображення і уникнути появи шумів, а тепер завдяки підвищенню продуктивності OpenCL за рахунок використання механізму Mercury Graphics Engine результати можна переглянути моментально.

  Покращені робочі процеси
  Покращені функції програми дозволяють збільшити швидкість і зручність роботи. Тепер у вас є доступ до розширеної панелі кольорів і списку недавно використаних кистей, функцій синхронізації налаштувань робочого середовища і комбінацій клавіш, а також можливість налаштування меню за допомогою функції «Синхронізація налаштувань» і т.П.

  І багато іншого

  1. Також містить підтримку дуже великих файлів PNG; таблиць кодування кольору 3D; нових відеоформатів, в тому числі Sony RAW і Canon RAW, а також багато іншого. Особливості RePack'a: Зміна в версії від 16.11.2018 :
   • Програма оновлена до версії 19.1.7.16293
   • Додана можливість розпаковування оригінального інсталятора для можливості установки без оболонки (тільки для установника окремих розрядностей).

  Тип : установка.
  Мови : ML.
  вирізане : нічого. Лікування : проведено (подяку Painter).
  В установник включені всі 27 локалізацій, що дає можливість змінювати мову інтефейс без переустановлення програми.
  установник 2в1 в якому поєднані 32-х і 64-х розрядні версії продукту.
  Примітка : На час установки вимкніть інтернет і дотримуйтесь інструкцій інсталятора.

  Примітка !!! По завершенні установки буде запропоновано змінити домашню сторінку браузера. Не забудьте зняти галочку.

  Цитата Хтось писав:
  На диску С має бути вільно 3,5 ГБ для тимчасових файлів ... Скріншоти

Схожі торренти

Дата Назва Розмір Піри
2018-11-16 Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.7 [x86-x64] (2018) PC | RePack by D! Akov 1.77 GB (1899033726 Bytes) ⇧ 78 ⇩ 3
2018-11-17 Adobe Photoshop CC 2019 20.0.1.17836 [x64] (2018) PC | Portable by FC Portables 1.51 GB (1624314111 Bytes) ⇧ 76 ⇩ 4
2018-11-18 Adobe components: Flash Player / AIR / Shockwave Player (2018) PC | RePack by D! Akov 87.30 MB (91542307 Bytes) ⇧ 18 ⇩ 1
2018-11-20 Adobe Flash Player 31.0.0.153 Final (2018) PC | RePack by D! Akov 60.46 MB (63399277 Bytes) ⇧ 39 ⇩ 1
2018-11-20 Adobe Runtimes AllInOne [20.11.2018] (2018) PC | RePack by elchupacabra 56.11 MB (58838204 Bytes) ⇧ 13 ⇩ 2