КОМПАС-3D 18.0.6 [x86 / x64] (2018) PC

Завантажити торрент
Категорія Софт
Розмір 8.53 GB (9163914084 Bytes)
Додано 2019-01-14 09:00:09
Піри ⇧ 178 ⇩ 97
Останнє оновлення 2019-02-11 08:35:58

Версія програми: 18.0.6
Офіційний сайт: АСКОН
Мова інтерфейсу: Російська
Лікування: в комплекті (заміна файлів)

Системні вимоги:

CPU: Intel або AMD процесор з підтримкою інструкцій не нижче SSE2
Video: OpenGL сумісний графічний прискорювач
Memory: 2Gb і більше
Disk Space: 7Gb і більше
Operating System: Windows 7 SP1 і вище

опис:
Основне завдання, яке вирішується системою КОМПАС-3D - автоматизація моделювання
виробів з метою істотного скорочення періоду проектування і якнайшвидшого їх запуску у виробництво.
Ці цілі досягаються завдяки можливостям:

 1. побудови тривимірної моделі;
 2. швидкого отримання конструкторської та технологічної документації, необхідної для випуску виробів (складальних креслень, специфікацій, деталювання і т.д.);
 3. передачі геометрії виробів в розрахункові пакети;
 4. передачі геометрії в пакети розробки управляючих програм для устаткування з ЧПУ;
 5. створення додаткових зображень виробів (наприклад, для складання каталогів, створення ілюстрацій до технічної документації і т.д.).

  Додаткова інформація: Базові можливості системи включають в себе функціонал, який дозволяє спроектувати виріб будь-якого ступеня складності в 3D, а потім оформити на це виріб комплект документації, необхідний для його виготовлення відповідно до діючих стандартів (ГОСТ, СТП та ін.):
  розвинений інструментарій тривимірного твердотільного, поверхневого і параметричного моделювання;
  функціонал по створенню і роботі з виконаннями для деталей і складальних одиниць, з подальшим автоматичним отриманням документації (специфікація і рис жи з видами і таблицями виконань);
  облік допуску для всіх керуючих розмірів в ескізах і операціях побудови;
  механізми для роботи з великими збірками: шари, часткове завантаження компонентів, спеціальні методи оптимізації, що дозволяють забезпечити роботу зі складними проектами, що включають десятки тисяч підзборок, деталей і стандартних виробів, а також робота з шарами в 3D;
  функціонал моделювання деталей з листового матеріалу - команди створення листового тіла, згинів, отворів, жалюзі, буртиков, штамповок і вирізів в листів ом тілі, замикання кутів і т.д., і також виконання розгортки отриманого листового тіла (формування асоціативного креслення розгортки);
  спеціальні можливості, що полегшують побудову ливарних форм - ливарні ухили, лінії роз'єму, порожнини за формою деталі (в тому числі із завданням усадки);
  інструменти створення користувацьких параметричних бібліотек типових елементів;
  можливість отримання конструкторської та технологічної документації: вбудована система КОМПАС-Графік дозволяє випускати креслення, специфікації, схеми, та бліц, текстові документи;
  вбудовані звіти за складом вироби, в тому числі по призначених для користувача атрибутах;
  можливість простановки розмірів, позначень і технічних вимог в 3D-моделях (підтримка стандарту ГОСТ 2.052-2006 «ЕСКД. Електронна модель вироби »);
  підтримку стандарту Unicode;
  кошти інтеграції з різними CAD/ CAM/ CAE системами;
  засоби захисту призначених для користувача даних, інтелектуальної власності і відомостей, що становлять комерційну та державну таємницю (реалізовано окремим програмним модулем КОМПАС-Захист).

  за замовчуванням КОМПАС-3D підтримує експорт/ імпорт найбільш популярних форматів моделей, за рахунок чого забезпечується інтеграція з різними CAD/ CAM/ CAE пакетами. Базова функціональність продукту легко розширюється за рахунок різних додатків, які доповнюють функціонал КОМПАС-3D ефективним інструментарієм для вирішення спеціалізованих інженерних завдань. Наприклад, додатки для проектування трубопроводів, металоконструкцій, різних деталей машин дозволяють більшу частину дій виконувати автоматично, скорочуючи загальний час розробки проекту в кілька разів. Модульність системи дозволяє користувачеві самому визначити набір необхідних йому додатків, які забезпечують тільки затребувану функціональність.

  «Компас-Shaft 3D» - проектування валів з елементами механічних передач та зачеплень;
  «Компас-Spring» - система проектування пружин;
  «Трубопроводи 3D» - система проектування трубопроводів;
  «Кабелі й джгути 3D» - 3D-моделювання електричних кабелів і джгутів і випуск конструкторської документації на них;
  «Металоконструкції 3D »- автоматизація типових робіт п проектування каркасів і рам з металопрокату;
  «Компас-Електрик» - проектування електричних схем;
  «Стандартні Вироби : Кріплення» - включає кріпильні вироби 2D і 3D за ГОСТ, ОСТ 92 , ISO, DIN;
  «прес-форми 3D»;
  «3D-бібліотека деталей і вузлів штампів»;
  «3D-бібліотека деталей прес-форм»;
  «APM FEM »- система прочностного аналізу для« Компас-3D »; Склад роздачі: BASE - КОМПАС-3D версії 18.0.1 + Оновлення до версії 18.0.6
  MCAD - Машинобудівна конфігурація версії 18.0.1 + Оновлення до версії 18.0.6 AEC - Будівельна конфігурація версії 18.0.0 + Оновлення до версії 18.0.1
  ECAD - Приладобудівна конфігурація версії 18.0.1
  KE - КОМПАС-Електрик версії 18.0.0 + Оновлення до версії 18.0.1
  ARTISAN - Додаток для фотореалістичного рендеринга
  CNC MILL - CAM-додаток для фрезерної обробки
  CNC TURN - CAM-додаток для токарної обробки Що нового: Компанія АСКОН, російський розробник і інтегратор інженерного програмного забезпечення, випустила нову версію свого флагманського продукту - КОМПАС-3D v18. Оновлена система автоматизованого проектування - найшвидша в КОМПАС.

  Прискорені процеси, багаторазове збільшення продуктивності і проривні новинки зацікавлять не лише шанувальників КОМПАС-3D, а й користувача, не знайомої з цієї вітчизняної САПР.
  що може новий КОМПАС?
  Прискорилося виконання більше 30 базових операцій з моделлю, в тому числі відкриття, перестроювання і закриття. Швидше стали операції обертання, зрушення і масштабування великих збірок. Крім того, підвищилася швидкість формування специфікації - тепер вона формується за частки секунди.

  При побудові видів з'явилася можливість «Чорнового проектування», що значно прискорює побудова виду великий збірки.

  Також з'явилася можливість перестроювання окремого асоціативного виду. У разі якщо через складність моделі перестроювання всього креслення займає багато часу, ця новинка значно прискорить роботу.

  Працювати зі складками будь-якої складності
  Це можливо завдяки концептуально нової функції «Макет». Вона спрощує надлишково складні компоненти, замінює геометрію важкого компонента інший простіший моделлю зі збереженням властивостей оригіналу і забезпечує той самий ефект «безперервного обертання» величезної збірки. У нещодавно завершився бета-тестуванні КОМПАС-3D v18 взяли участь понад 1000 користувачів. Більшість бета-тестерів зійшлися на думці - КОМПАС став набагато швидше.

  АТ «Вібро-прилад» :
  «Складання відкриваються швидше, модель перемальовується плавно, рівень деталізації - оптимальний. Інтерфейс і логіка роботи поступово приходять до логіки роботи інших CAD, легше перевчитися. В цілому вийшло вдало ».

  ТОВ« Екофіл »:
  « Навіть в бета-версії швидкість роботи за суб'єктивними відчуттями як мінімум в три рази вище, КОМПАС просто літає ».

  ТОВ« ЕТЦ ЦКБН »:
  « Дуже сподобалася ідея з макетами. У нас багато імпортованих важких моделей, від яких потрібна чітка геометрична точність зовнішніх габаритів. Просто зовнішній габарит нас не влаштовує, тому що самі моделі мають різні виїмки, зону обслуговування і т.д. Нам доводилося малювати руками те, що зараз можна зробити за пару-трійку хвилин - це сильно спростить нам життя ».
  pic

  КОМПАС-3D v18 містить ще кілька важливих новинок:
  Топологічна оптимізація. Виняток до 70% обсягу моделі зі збереженням необхідної міцності вироби за допомогою вбудованого додатка «APM FEM. Топологічна оптимізація »(спільний продукт компаній АСКОН і НТЦ« АПМ »)
  гідрогазодинамічних розрахунки. Моделювання течії рідин і газів в обсязі або обтікання/ обдування геометрії безпосередньо у вікні КОМПАС за допомогою програми KompasFlow (спільний продукт компаній АСКОН і ТЕСИС).
  Швидка вставка кріплення і типових з'єднань. За допомогою програми «Устаткування: Металоконструкції» можна створювати власні типові сполуки, які багаторазово зустрічаються в одному виробі, і потім вибирати і розміщувати потрібну з них між опорними деталями конструкції: профілями або пластинами. А завдяки новій команді «Болтове з'єднання» можна додавати кріплення в групу отворів за один клік. Кріпильний з'єднання може включати болти, шайби і гайки.
  Гібридні схеми в додатку КОМПАС-Електрик. Особливість нового типу схем - в комбінуванні елементів принципових схем і схем монтажних. На гібридних схемах можуть бути присутніми маркування джгутів і окремих проводів в схемі. Окремі компоненти можуть відображатися умовно, а близько до реального виробу. У такого підходу є ряд переваг: відбувається прискорення процесу проектування за рахунок скорочення комплекту документів, необхідних для виробництва вироби.

  І нарешті - новинки, реалізовані за запитом користувачів:
  Кругова і лінійна сітки центрів
  Параметричний прямокутник і багатокутник
  Додана безліч нових приватних випадків побудови заокруглень
  Нові типи механічних передач: конічна передача з тангенціальним зубом і циліндричні арочні колеса
  Створення гілок джгутів способом ручного вказівки точок проходження траси без попереднього створення траєкторій
  Ребро посилення на згині листової деталі
  Створення отворів довільних форм

  Спробуйте КОМПАС-3D v18 і відчуєте безмежну швидкість роботи зі складками будь-якої складності!

  КОМПАС-3D - російська система автоматизованого проектування, що базується на власному математичному ядрі і параметричних технологіях, розроблених фахівцями АСКОН. КОМПАС-3D D - стандарт для тисяч підприємств, простотою в освоєнні інструмент з широким можливостям твердотільного, поверхневого і прямого моделювання.

  АСКОН - найбільший російський розробник інженерного програмного забезпечення та інтегратор в сфері автоматизації проектної та виробничої діяльності. Програмне забезпечення АСКОН використовують понад 10 000 промислових підприємств і проектних організацій в Росії і за кордоном. АСКОН постійно входить до числа найбільших компаній російського ІТ-ринку за даними агентства «Експерт РА», компанії РБК, аналітичного центру порталу TAdviser і інтернет-видання CNews. Процедура лікування: **Увага! B>: Бібліотека розгорток для КОМПАС-3D x86 не вилікувати.

  1. Встановити програму відповідно до розрядністю системи.
  2. встановити оновлення з папки "Update".
  3. Копіювати файли з папки "! NoHASP" відповідно до розрядністю системи в папку з встановленою програмою з підтвердженням їх заміни.
  4. Після першого запуску програми зайти в "Налаштування" -> "Параметри" -> "Загальні" -> "Управління системою" і поставити галочку "Автоматично отримувати ліцензію на роботу в Компас 3D".** Скріншоти

Схожі торренти

Дата Назва Розмір Піри
2019-01-14 КОМПАС-3D 18.0.6 [x86 / x64] (2018) PC 8.53 GB (9163914084 Bytes) ⇧ 178 ⇩ 97