Adobe Photoshop CC 2019 20.0.1 [23.12.2018] (2018) PC | RePack by D! Akov

Завантажити торрент
Категорія Софт
Розмір 1.44 GB (1550567449 Bytes)
Додано 2018-12-23 17:00:15
Піри ⇧ 305 ⇩ 27
Останнє оновлення 2019-02-10 20:46:52

Версія програми: 20.0.1
Офіційний сайт: посилання
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська та інші
Лікування: не потрібний (інсталятор вже проліковано)

Системні вимоги:

 1. Процесор Intel Core 2 або AMD Athlon 64; 2 ГГц або швидший
 2. Microsoft Windows 7 з пакетом оновлень SP1, 8.1 або Windows 10 *
 3. 2 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується 8 ГБ)
 4. 3,1 ГБ вільного простору на жорсткому диску для установки 64-розрядної версії; під час установки потрібно додатковий вільний простір (не встановлюється на диск, де використовується файлова система з чутливістю до регістру символів)
 5. Монітор з роздільною здатністю 1024x768 (рекомендується 1280x800), підтримкою 16-бітного кольору, а також 512 МБ відеопам'яті (рекомендується 2 ГБ)
 6. Система з підтримкою OpenGL 2.0

опис:
Adobe Photoshop CC 2019 - нова версія програми для обробки растрової графіки. Підтримується безліч графічних форматів. Adobe Photoshop дозволяє як створювати нові зображення, так і редагувати їх. Фотошоп застосовують для створення фотореалістичних зображень, для роботи з кольоровими відсканованими зображеннями, для ретушування, кольорокорекції, трансформації графіки, кольороподілу і т.д. Adobe Photoshop володіє всіма методами роботи з точковими зображеннями, при цьому має можливість роботи з шарами і використовує контури. Програма є безумовним лідером серед професійних графічних редакторів за рахунок своїх широких можливостей, високої ефективності і швидкості роботи. Adobe Photoshop надає всі необхідні засоби для корекції, монтажу, підготовки зображень до друку і високоякісного виводу.

Переваги Adobe Photoshop CC: Покращення смарт-об'єктів
Збережіть посилання на зовнішні файли, автоматично упакувавши їх в одному каталозі. Також є можливість перетворити існуючі вбудовані смарт-об'єкти в пов'язані смарт-об'єкти.

Покращена композиція шарів
Економте час на роботі з шарами, адже тепер можна змінити видимість, становище або вiдтворення одного шару, а потім поширити внесені зміни на всі інші верстви в композиції. Крім того, можна переглядати атрибути кожної композиції шарів і перемикатися між композиціями шарів в смарт-об'єкті.

Фільтри розмиття в русі
Використовуйте ефект розмиття контуру, щоб додати розмиття уздовж будь-якого контуру, а також ефект розмиття при обертанні, щоб створити круговий або еліптичне розмиття. Механізм Mercury Playback Engine дозволяє використовувати всі фільтри розмиття ще швидше.

Маска областей фокусування
Надайте програмі Photoshop самостійно почати створення маски за рахунок автоматичного вибору областей фокусування на зображенні. Ця функція відмінно підходить для роботи з портретами і іншими зображеннями з невисокою глибиною різкості, а механізм Mercury Graphics Engine забезпечує швидку обробку таких зображень.

Покращена технологія редагування з урахуванням вмісту
Нова технологія, реалізована в інструментах «Заливка з урахуванням вмісту», «Переміщення з урахуванням вмісту» і «Латка з урахуванням вмісту», акуратно змішує області з градієнтної заливкою (наприклад, небо), завдяки чому можна добитися найбільш органічних і реалістичних езультатом.

Більш ефективні «швидкі» напрямні
Забудьте про необхідність вирівнювати кілька фігур або об'єктів, що знаходяться на точному відстані один від одного на робочій області. Тепер відстань між об'єктами можна переглянути в пікселях для більш точного розміщення контенту.

Шрифти для настільних комп'ютерів з бібліотеки Typekit
Виберіть потрібні шрифти в бібліотеці Typekit, синхронізуйте їх з своїм настільним комп'ютером і відразу приступайте до роботи з ними з меню шрифтів в програмі Photoshop. Photoshop навіть може автоматично заміни відсутніх шрифтів в документах.

Пошук шрифтів
Виконуйте пошук шрифтів по імені і миттєво переглядайте сподобалися.

Розширені можливості тривимірного друку
Тепер можна точно побачити, в яких місцях і яким чином Photoshop виправив 3D-сітки, що полегшує коригування проекту в додатках 3D-моделювання сторонніх постачальників. Досягніть точнішою візуалізації своїх моделей перед їх печаткою завдяки точному відображенню попереднього перегляду (WYSIWYG). Скористайтеся підтримкою більшої кількості тривимірних принтерів і постачальників послуг такої печатки.

Покращення в технології Adobe Generator
Спростіть процес присвоєння імен робочих матеріалів Generator і гнучко організуйте висновок за рахунок вказівки значень за замовчуванням, які застосовуються до всього документа, а також можливості вказувати вкладені папки для експортованих матеріалів. Generator також пропонує розробникам новий API, що дозволяє їм створювати ще більш ефективні зовнішні модулі.

Покращення в Adobe Camera Raw 8
Завдяки поліпшенням в цьому модулі підвищена точність відновлення зображень , усунення спотворень перспективи і створення віньєток. Крім того, є доступ до інтерактивних гістограми, попередніми результатам пошуку матеріалу до і після внесення змін, а також до багатьох інших функцій.

Покращена підтримка роботи з пером в ОС Windows 8.1 Отримайте можливість комфортної та швидкої роботи з пером на пристроях Windows 8.1 і насолоджуйтеся більш плавними мазками пензлем завдяки більш частою вибірці.

Розширена підтримка механізму Mercury Graphics Engine
Виконуйте підвищує семплінг зображень до 15 разів швидше (в залежності від розміру файлу та конфігурація ції відеокарти), оскільки механізм Mercury Graphics Engine тепер забезпечує підвищення продуктивності OpenCL. Механізм використовується для обробки нових фільтрів розмиття в русі, а також для роботи функції створення маски областей фокусування.

Експерименти
Нові можливості настройки дозволяють оцінити нові функції Photoshop і допомогти в їх розробці до того, як вони будуть офіційно реалізовані в продукті.

Інтелектуальний підвищує семплінг - тепер ще швидше
Збільшуйте зображення з низьким дозволом для використання в друкованих матеріалах або зображення середньої якості до розмірів реклам го щита або афіші. Функція масштабування дозволяє зберегти рівень деталізації і різкість зображення і уникнути появи шумів, а тепер завдяки підвищенню продуктивності OpenCL за рахунок використання механізму Mercury Graphics Engine результати можна переглянути моментально.

Покращені робочі процеси
Поліпшені функції програми дозволяють збільшити швидкість і зручність роботи. Тепер у вас є доступ до розширеної панелі кольорів і списку недавно використаних кистей, функцій синхронізації налаштувань робочого середовища і комбінацій клавіш, а також можливість налаштування меню за допомогою функції «Синхронізація налаштувань» і т.П.

І багато іншого

 1. Також містить підтримку дуже великих файлів PNG; таблиць кодування кольору 3D; нових відеоформатів, в тому числі Sony RAW і Canon RAW, а також багато іншого. Нові і поліпшені функції Adobe Photoshop CC 2019: • Оновлені заливки з урахуванням вмісту
  Вибирайте пікселі, які потрібно використовувати в зливках за допомогою нової спеціалізованої робочої середовища, а також повертайте, масштабуйте і відбивайте вихідні пікселі завдяки технології Adobe Sensei. Можна навіть створювати заливки на окремих шарах, щоб зберігати вихідні зображення.
  • Інструмент «Кадр» для простої маскування
  Перетворюйте фігури і текст в кадри, які можна використовувати в якості наповнювачів або застосовувати до них заливку зображенням. З легкістю замінюйте зображення, перетягуючи їх в кадр; нове зображення автоматично масштабується за розміром.
  • Скасування декількох дій
  Використовуйте поєднання клавіш CMD-Z для відміни кількох дій - так само, як в інших додатках Creative Cloud.
  • Підвищення зручності використання
  Тепер можна приховати контрольну точку, двічі клацнути полотно, щоб почати редагувати текст, а також швидко обрізати, перетворювати, розміщувати і вводити текст за допомогою функції автофіксації. Крім того, Photoshop за замовчуванням пропорційно перетворює шари тексту і пікселів і ускладнює випадкове переміщення панелей.
  • Попередній перегляд режиму накладення в реальному часі
  Більше не потрібно здогадуватися, який режим накладення використовувати. Просто перейдіть різні параметри, щоб переглянути, як вони виглядають на зображенні.
  • Режим симетрії
  Застосовуйте мазки пензля з ідеальною симетрією - навіть на кривих. Режим симетрії дозволяє визначити вісь або осі, а потім вибрати стилі, наприклад кругової, радіальний, спіральний або «мандала».
  • Кольоровий круг
  Візуалізація колірного спектра дозволяє з легкістю вибрати додаткові кольори.
  режиму накладення в реальному часі
  Більше не потрібно здогадуватися, який режим накладення використовувати. Просто перейдіть різні параметри, щоб переглянути, як вони виглядають на зображенні.
  • Головний екран
  Швидше створюйте проекти за допомогою головного екрана Photoshop. До нього можна отримати доступ в будь-який час, щоб дізнатися про нові функції, переглянути навчальні матеріали або перейти до відкритих документів.
  • Покращена навчання в додатку
  Використовуйте власні ресурси при роботі з навчальними посібниками, щоб отримати бажаний результат за менший час.
  • Основні запити користувачів
  Ваші ідеї, наше втілення. Тепер можна розподіляти відстань між об'єктами, вводити прості математичні операції в поля числових значень, переглядати закінчення довгих імен шарів, а також знаходити японські шрифти за допомогою функцій «Підбір шрифту» і «Подібність шрифтів».
  • Налаштування розміру призначеного для користувача інтерфейсу
  Більш точне масштабування призначеного для користувача інтерфейсу Photoshop дозволяє налаштовувати його незалежно від інших додатків і переглядати шрифт в потрібному розмірі.
  • Покращена меню «Експортувати як»
  Меню «Експортувати як" завантажується швидше і забезпечує доступ до оптимизированному інтерфейсу для зручної роботи. Крім того, з його допомогою можна переглядати кілька монтажних областей одночасно.
  • І багато іншого
  Інші оновлення та покращення: функція для відображення полотна по горизонталі, режим тексту Lorem Ipsum для швидкого розміщення зразка тексту, а також настроюються поєднання клавіш для робочого середовища «Виділення та маскування». Особливості RePack'a: Зміна в версії від 23.12.2018 :

  • Adobe Camera Raw оновлено до версії 11.1.0.112
  • CCX Process оновлений до версії 2.5.2.11

  Особливості RePack'a :
  Тип : установка.
  Мови : ML.
  вирізане : нічого.
  Лікування : проведено.
  Додатково : відключений екран вічної завантаження, для закриття якого постійно потрібно було натискати клавішу ESC, для того що б потрапити в робоче меню програми.
  • у установник включені всі 27 локалізацій, що дає можливість змінювати мову інтефейс без переустановлення програми.

  Цитата Хтось писав:
  На диску С має бути вільно 3,5 ГБ для тимчасових файлів ...

  1 . Для тих у кого програма не починається через відсутність будь-яких * dll файлів (особливо актуально при установці на "чисту" ОС):

  Visual C ++ 2005-2008-2010-2012-2013-2017 Redistributable Package x86/ x64

  2 . Для тих у кого програма не встановлюється з огляду на якихось помилок ( Creative cloud бажано видалити перед установкою):

  Adobe Creative Cloud Cleaner Tool 4.3.0.0 | Інструкція по використанню | Коди помилок установки

  Увага! Після закінчення встановлення буде запропоновано поміняти домашню сторінку і відвідати сайт автора ріпаку, не забудьте зняти галочки!
  Скріншоти Примітка !!! По завершенні установки буде запропоновано змінити домашню сторінку браузера. Не забудьте зняти галочку.

Схожі торренти

Дата Назва Розмір Піри
2018-11-16 Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.7 [x86-x64] (2018) PC | RePack by D! Akov 1.77 GB (1899033726 Bytes) ⇧ 76 ⇩ 6
2018-11-17 Adobe Photoshop CC 2019 20.0.1.17836 [x64] (2018) PC | Portable by FC Portables 1.51 GB (1624314111 Bytes) ⇧ 82 ⇩ 1
2018-11-18 Adobe components: Flash Player / AIR / Shockwave Player (2018) PC | RePack by D! Akov 87.30 MB (91542307 Bytes) ⇧ 15 ⇩ 3
2018-11-20 Adobe Flash Player 31.0.0.153 Final (2018) PC | RePack by D! Akov 60.46 MB (63399277 Bytes) ⇧ 66 ⇩ 2
2018-11-20 Adobe Runtimes AllInOne [20.11.2018] (2018) PC | RePack by elchupacabra 56.11 MB (58838204 Bytes) ⇧ 4 ⇩ 0