Наталія Кайрос - Проростки - жива їжа. Алхімія харчування (2010) RTF

Завантажити торрент
Категорія Спорт і Здоров'я
Розмір 1.42 MB (1487614 Bytes)
Додано 2018-12-21 17:00:17
Піри ⇧ 20 ⇩ 0
Останнє оновлення 2019-02-10 20:47:52

Назва: Проростки - жива їжа. Алхімія харчування
Номер: Наталія Кайрос
Рік: 2010
Жанр: здоров'я , нетрадиційна медицина

Формат: rtf (відкривається програмою Word)
Сторінок: 180

опис:
Проростки ...Цей дивовижний продукт в повній мірі спростовує поширену думку про те, що корисне означає несмачне. Бездріжджовий хліб, зелені коктейлі з проростками, цілющий ферментат, живі солодощі - все ці продукти виключно корисні, смачні і доступні людям з невисоким доходом.
У книзі ви знайдете рекомендації, які допоможуть легко, без зайвих витрат часу ввести в свій раціон живу їжу - продукти на основі проростків, або Суперфуд. Книга запрошує відкрити завісу таємниці над алхімією харчування, допомагає по-новому поглянути на дитяче харчування і харчові добавки.
Автор сподівається, що слова Гіппократа «Нехай їжа стане вашим ліками, а ліки - їжею» втіляться в реальність.

ISBN: 978-5-459-01503-4

Переконливе прохання!
Не йдіть з роздачі! B> Збережіть файл при закачуванні торрента, відразу на постійне місце його зберігання (наприклад, " З://Книги/ Медицина "), щоб після скачування його нікуди не переміщати. Інакше він перестане лунати. А якщо він буде лежати в звичайній папці, куди скачується все, то він вам теж буде заважати і ви його або видаліть з часом, або перемістіть.
Будь-яка книга займається дуже місця. Сьогодні книгу (будь-яку) завантажить
30-100 людина, а через місяць на роздачі вже нікого немає. Всі пішли. І ті, хто захоче скачати книгу знову, витратить багато часу в її пошуках по інтернету (якісь книги можна відносно легко знайти, а не пошук деяких можна витратити не одну годину і НЕ знайти).
Завантажили, допоможіть скачати і іншим. Вам же буває приємно, коли ви заходите скачати фільм, наприклад, щось старе ..."Кримінальне чтиво" або "Щоденник пам'яті", а на роздачі досі є роздає, хоча роздачі вже років 7 або 10 . А адже це фільм, який навіть при розмірі 1,4 ГБ дорівнює аж 350-400 книгам.
По можливості, намагайтеся не видаляти книги після скачування, нехай вони якомога довше лунають. Місця вони не займають (навіть якщо ви за пару років збережіть пару сотень книг, це буде в
2 рази менше, ніж 1 звичайний фільм невеликого розміру).
Часто при пошуку якоїсь книги, вона, начебто, легко знаходиться, буває навіть на трекерах, але в спробі її скачати часто виявляється, що сидів уже немає. Доводиться шукати по різних сайтах. І перш, ніж книгу знайдеш, потрапляєш на добрих
20-30 сайтів, де лежить уривок з цієї книги і її пропонують КУПИТИ .
Якщо ви завантажили книгу і зрозуміли, що вона вам цікава/ корисна/ потрібна - ви
ПОТІМ можете її купити, вже знаючи, що він не марна. Спочатку завжди важливо завантажити книгу БЕЗКОШТОВНО і переконатися в її корисності/ цікавинки. Щоб не викинути гроші даремно. Саме тому, важливо ділитися книгами безкоштовно. А трекери - для цього ідеальні. B>
Але у трекерів великий мінус , коли люди скачують і потім не роздають. Відразу або через пару тижнів пішовши з роздачі. А у книг терміну придатності немає. Вони можуть бути потрібні (корисні, цікаві) і через 5-10 ...і більше років.
Все написане відноситься до будь-яких книг! А не тільки до моєї роздачі.
Спасибі! PS В принципі це відноситься до будь-якої роздачі (фільми, книги, музика і т.д.), що їх бажано роздавати якомога довше, але одна справа якщо у людини немає можливості зберігати і роздавати десятки або сотні фільмів (протягом місяців), а інша справа книги, які займають так мало місця, що навіть на 1000 книг зберігаються на жорсткому диску - можна не звертати уваги: на увазі мало займаного місця.
PPS Якщо використовуєте uTorrent для закачування, щоб не забивати список закачувань якимись давно викачаними книгами ...можна правою кнопкою миші натиснути на потрібну роздачу. Вибрати " мітка ". І створити мітку " Книга ". Тоді ця роздача не заважатиме, а буде знаходиться в "розділі" Книга. На кнопку " F7 " можна подивитися, які є підрозділи. Їх можна створити скільки завгодно. А відображати на екран можна тільки " без мітки ". Тобто те, що ви качаєте саме зараз. Це актуально якщо роздач у вас багато, допустимо кілька десятків або навіть сотень. І вони просто заважають. Можна всього додати мітки і воно буде знаходитися там нікому не заважаючи і потихеньку лунаючи ...
Ну так, по крайней мере, роблю я. Мені здається, це зручним.****

Спасибі, що залишаєтеся роздачі!

Схожі торренти

Дата Назва Розмір Піри
2018-12-21 Наталія Кайрос - Проростки - жива їжа. Алхімія харчування (2010) RTF 1.42 MB (1487614 Bytes) ⇧ 20 ⇩ 0